• Home
 • /
 • Make up
 • /
 • MakeUp Obsession – nowa marka w Rossmann
makeup obsession make up revolution swatch

MakeUp Obsession – nowa marka w Rossmann

1 maja 2019 roku swoją premierę w polskich drogeriach Rossmann miała marka MakeUp Obsession. Rok wcześniej to MakeUp Revolution miała swój stand w Rossmannie i odniosła duży sukces. Czy tak samo będzie z MakeUp Obsession?

Marka MakeUp Obsession to firma-dziecko MakeUp Revolution, czyli mojej ulubionej marki kosmetycznej. Przygotowała na polski rynek wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach. Według mnie jest to interesująca propozycja kosmetyczna, której w Rossmannie brakowało. Owszem, można było już wcześniej zamówić sobie te kosmetyki przez Internet, ale wiele ludzi woli zobaczyć i przetestować produkt zanim go kupi.

makeup make up obsession revolution swatch swatche paleta cienie eyeshadow palette

W skład kolekcji wchodzą:

 • rozświetlacze w płynie: Aphrodisia, Erotic oraz S&X – cena 29,99zł
 • pojedyncze rozświetlacze w kamieniu: Mega Lightning, Mega Honey oraz Mega Destiny – cena 15,99zł
 • rozświetlający spray do twarzy i ciała: Lightening Glow oraz Moon Glow – cena 29,99zł
 • paleta róży do twarzy w kamieniu: Pinky Promise oraz Isn’t It Peachy – cena 29,99zł
 • bronzery w kamieniu: Give Me Some Sun – cena 29,99zł
 • paleta rozświetlaczy w kamieniu: Dedicated oraz Committed – cena 29,99zł
 • paletki do makijażu na 10 cieni: Be In Love With, Be Crazy About, Be Passionate About, Be Obsessed With – cena 29,99zł
 • paletki do makijażu na 16 cieni: All We Have Is Now, Be The Game Changer oraz Life Is A Party – cena 44,99zł
 committed give me some sun dedicated makeup make up obsession revolution swatch swatche paleta cienie eyeshadow palette rozświetlacz glow
pinky promise isn't it peachy makeup make up obsession revolution swatch swatche paleta cienie eyeshadow palette róż

Sami widzicie, że kolekcja jest spora i każdy wybierze coś dla siebie. W moim Rossmannie już w drugim dniu sprzedaży niektóre półki świeciły pustkami. Na pierwszy ogień poszły paletki do oczu Be In Love With, czyli piękny nudziak oraz zupełne przeciwieństwo, czyli szalony i kolorowy Be Crazy About.

Błyszczące cienie w każdej z palet są bardzo intensywne i łatwo dają się rozprowadzić na ręku. Raczej nie powinniście mieć problemu z ich blendowaniem. Maty natomiast są jakby dużo suchsze, lekko się kruszyły przy pocieraniu palcem, a aby uzyskać wyraźną kreskę musiałam nabrać cień i pocierać palcem kilka razy. Trochę się obawiam jak będzie z pigmentacją tych cieni na oku. No i kolory.. każda paleta ma praktycznie te same – beże, brązy i borda. Uważam, że można było trochę inaczej je skomponować. Na plus przemawia to, że zużyte cienie można wymieniać. Ciekawe, czy w niedalekim czasie będziemy mieć możliwość zakupu samych wkładów, chętnie wtedy skomponuję własną paletę cieni.

be passionate about be in love with be crazy about be obsessedmakeup make up obsession revolution swatch swatche paleta cienie eyeshadow palette

Rozświetlacze błyszczą pięknie, niezależnie od rodzaju. Te w płynie posiadają maleńkie drobinki, które mienią się niezwykłym blaskiem. Rozświetlacz dość szybko zastyga na ciele, lekko się klei i bez płynu do demakijażu jest ciężko go zmyć.

mega lightening honey destiny aphrodisia erotic s&xmakeup make up obsession revolution swatch swatche paleta cienie eyeshadow palette rozświetlacz glow

Rozświetlacze w kamieniu są suche i czasem aż słychać szorowanie po nich. Mienią się pięknie, najjaśniejszy to delikatne srebro, dwa pozostałe złoto. Paletki natomiast kryją w większości mocno napigmentowane złote rozświetlacze, ale miłośnicy jasnych również znajdą coś dla siebie.

Bronzery są dość ciemne i mocno napigmentowane. Należy uważać, aby nie zrobić sobie nimi plamy. To samo dotyczy róży, które albo są bardzo różowe, albo bardzo pomarańczowe.

all we have is now life is a party be a game changer makeup make up obsession revolution swatch swatche paleta cienie eyeshadow palette

Mgiełek niestety nie miałam okazji testować, ponieważ w Rossmannie nie było ich testerów. Czytałam jednak, że mają migoczące drobinki przez co są mało uniwersalne.

Ogólnie cała kolekcja jest bardzo na plus i cieszę się, że takie marki jak MakeUp Obsession i MakeUp Revolution w końcu są dostępne stacjonarnie w Polsce. Oby bywało tak częściej, ponieważ te dwie firmy często wypuszczają nowości, które bardzo chciałabym przetestować.

Zobacz inne interesujące paletki od MakeUp Revolution:

 • Pretty Incredible – link
 • Eye Defining Kit – link
 • Ultimate Essentials – link

AKTUALIZACJA:

Do 31 maja kupicie produkty MakeUp Obsession z rabatem -30%! Zamówienie możecie zrobić również przez stronę Rossmanna i odebrać w drogerii.