eye defining kit mur makeup revolution zestaw cienie box

Makeup Revolution Eye Defining Kit

Dziś na blogu kolejny zestaw od Makeup Revolution. W tym roku marka naprawdę rozpieszcza nas świetnymi boxami, które po świętach można kupić w jeszcze lepszych cenach. Eye Defining Kit to kolejna perełka!

W sklepach panują noworoczne wyprzedaże, na niektóre kosmetyki i zestawy otrzymamy rabat nawet do -50% i gratisy. Trzeba się jednak śpieszyć, bo poświąteczne zapasy szybko się wyprzedają. Ja skorzystałam z okazji i zakupiłam Makeup Revolution Eye Defining Kit.

Zestaw dostępny jest na stronie Kosmetyki z Ameryki i z tego co sprawdziłam w Polsce kupimy go już tylko tam. Dodatkowo sklep do zakupu produktów z MUR za 75zł dodaje paletkę Pretty Incredible w cenie 1gr! Recenzję Pretty Incredible przeczytasz tutaj. Wyprzedaż prowadzi również oficjalny sklep Makeup Revolution.

eye defining kit mur makeup revolution zestaw cienie box

W skład boxa Eye Defining Kit wchodzi paletka cieni, baza pod cienie oraz 3 pędzle:
– FLAT EYESHADOW BRUSH – pędzel do nakładania i blendowania cieni
– ANGLED EYESHADOW BRUSH – pędzel do robienia kresek
FLUFFY EYESHADOW BLENDING BRUSH – pędzel do blendowania cieni

eye defining kit mur makeup revolution zestaw cienie box

Pędzle i baza są bardzo podobne do tych z zestawu Ultimate Essentials, o którym pisałam tutaj. Pędzelki są miękkie i ładnie rozprowadzają cienie na powiece. Baza natomiast przygotowuje powiekę do nałożenia cienia, wzmacnia intensywność koloru i przedłuża trwałość cieni.

eye defining kit mur makeup revolution zestaw cienie box

Paletka zawiera 32 cienie – matowe oraz połyskujące folie. Podzielono ją na 4 części: natural, smokey, metallic oraz cut crease. Kolory są naprawdę piękne i ładnie wyglądają na powiece. Ogólnie pigmentacja jest bardzo dobra, ale niektóre cienie są mniej intensywne od reszty np. granat. Zestawienie odcieni jest bardzo zróżnicowane, jest to w sumie uniwersalna paleta, w której jest wszystko. Poniżej dodaję swatche – cienie są dużo bardziej intensywne niż te na zdjęciach, ciężko było uchwycić jasne połyskujące kolory. Jest to jedna warstwa pociągnięta palcem, bez poprawek.

eye defining kit mur makeup revolution zestaw cienie box

Podsumowując: Eye Defining Kit to bardzo dobry zestaw w niskiej cenie. Jeżeli szukacie paletki, która będzie uniwersalna to jest to propozycja dla Was.

Zobacz także: box Ultimate Essentials oraz paletkę Pretty Incredible.