biovene barcelona maska do włosów

Maseczka do włosów od Biovene Barcelona

Od kilku dni w Rossmann wystawione są nowe standy z maseczkami m.in. od firmy Biovene Barcelona. Są to nowości, których wcześniej nie było w Polsce. Zaciekawieni?

Biovene Barcelona to hiszpańska firma, która ma w swojej ofercie maski do twarzy, do włosów, a nawet do biustu i pośladków. Oprócz masek znajdziecie również suchy szampon w chusteczkach, mydło w kostce oraz ampułki do zadań specjalnych. Wszystkie produkty dostępne są póki co na stronie internetowej Biovene oraz w zagranicznych sklepach. W Polsce kolekcja tej firmy jest limitowana i warto pospieszyć się z testowaniem.

Od firmy Biovene Barcelona otrzymałam maseczkę do włosów z ekstraktem z olejkiem arganowym oraz olejkiem marokańskim. Aż 96,4% składników maseczki jest naturalnego pochodzenia. Produkt otrzymujemy w formie czepka, który nakładamy na włosy na 20 minut, a resztę kosmetyku spłukujemy wodą.

biovene barcelona maska do włosów

Po spłukaniu maseczki byłam bardzo zaskoczona efektem. Włosy były miękkie, nawilżone, łatwo się rozczesywały i pięknie pachniały. Przestały się puszyć i były wyraźnie odżywione. Włosy nie były tłuste z olejków, cała aplikacja była bardzo prosta a ja w ogóle nie ubrudziłam się maseczką.

biovene barcelona maska do włosów

Jeżeli jeszcze nie wypróbowałyście produktów Biovene Barcelona to bardzo zachęcam, tym bardziej, że jest to kolekcja tymczasowa i nie wiem czy powróci do Rossmanna – a bardzo bym tego chciała. Maseczek do włosów jest kilka rodzajów i każdy znajdzie coś dla siebie. Cena maski to 14,99zł. Producent zachęca do stosowania produktu 2-3 razy w miesiącu. Po fajnym efekcie jaki dało jedno zastosowanie mogę się spodziewać, że rzeczywiście włosy będą bardzo ładne po całej miesięcznej kuracji.

Promocja tylko w @rossmannpl – odwiedź swój sklep już dziś!
#biovene #replacethebottle #likeadiamond #moroccangoddess #lookingfresh #loveyourself

Pomimo otrzymania produktu do testu moja opinia pozostała niezależna, maseczka mi się podobała i nie było to narzucone przez firmę Biovene Barcelona